Samolepící závěsná očka k uchycení letáků

Způsobů, jak oslovit potencionálního zákazníka, je velké množství. Při výběru konkrétních propagačních a reklamních materiálů je velmi důležité věnovat velkou pozornost tomu, pro jaký typ reklamy se rozhodneme. Je potřeba vždy si udělat představu o tom, jak vypadá Váš konkrétní zákazník a tomu svou reklamní kampaň přizpůsobit.

Propagace zboží

Samolepící závěsná očkaAby bylo podnikání úspěšné, je potřeba dobře promyslet, jak budete konkrétní zboží propagovat. Dobrá reklama dokáže přitáhnout pozornost zákazníka a následně zvýšit prodejnost zboží. Dnes se často setkáváme s reklamami, které se zákazníkům vnucují a obtěžují ho. To ovšem není případ POS materiálů. POS materiály slouží zákazníkům spíše k lepší orientaci, přitahují pozornost. Lidé jsou v dnešní době velmi citliví na reklamy. Je tedy potřeba zboží prezentovat, vytvářet reklamní materiály, ale zároveň dávat pozor na to, aby zákazníka neobtěžovaly!

Samolepící závěsná očka k uchycení letáků

S akčními letáky se v dnešní době setkáváme na každém kroku. Ne každému je však takové podsouvání a vnucování zboží příjemné. V tom případě je tady velmi chytré řešení formou POS materiálů. Mezi POS materiály patří například také samolepící závěsná očka, na která je možné akční letáky umísťovat. Díky tomu můžete své zboží dále nabízet v akčních letácích, ale je již na každém zákazníku, zda si tento letáček z očka utrhne. Letáky jsou na závěsná očka umísťovány přímo v prodejně, u konkrétního zboží. Zákazníka tento typ reklamy zaujme a zároveň jej nijak neobtěžuje.

Výrobou samolepících závěsných ok k uchycení letáků se zabývá firma MAREK PLAST s.r.o.. Tato očka slouží k uchycení reklam, letáků, které jsou navěšeny na spojovacím silonu. Společnost MAREK PLAST s.r.o. nabízí samolepící závěsná očka ve dvou velikostech: 20 x 20 mm a 18 x 18 mm.