Zamykací spojovací silony

Společnost MAREK PLAST s.r.o. vyrábí komponenty z PE-PP. Díky výrobkům naší společnosti můžete zvýšit prodejnost svého zboží. Společnost vyrábí POS materiály – držáky wobblerů, samolepící závěsná očka, spojovací silony.

Zamykací spojovací silon

POS materiály

POS (point of sale) představuje materiály, které se využívají přímo v místě prodeje daného výrobku, produktu. POS materiály slouží k propagaci konkrétního sortimentu. Tyto materiály jsou vyráběny přesně tak, aby upoutaly zákazníkovu pozornost a zároveň jej přiměly k nákupu. Díky dobré prezentaci daného výrobku pomocí POS materiálů se většina zákazníků rozhodne ke koupi zboží impulzivně, neplánovaně. POS materiály nesou pro zákazníka určité sdělení. Pouhým pohledem zákazník zjistí, kde se nachází akční nabídka apod. Zákazník tento typ reklamy nevnímá nijak otravně, spíše mu slouží k lepší orientaci, k lepší přehlednosti – zákazník tak např. rychleji dané zboží nebo akci postřehne.

POS materiály jsou hojně využívanou formou reklamy. Pro maximální účinnost POS materiálů je potřeba, aby reklama svým designem i celkovým charakterem odpovídala celkové marketingové propagaci výrobku. Skvělou účinnost POS materiálů lze také zaručit správnou instalací těchto materiálů, např. při vstupu do prodejny. Důležité je také správné umístění z hlediska času – nabídka musí být vždy aktuální, vyvěšena s předstihem. Aby byly POS materiály účinné, je potřeba dbát na to, aby prostředky nesly určitou informaci pro zákazníka a aby ladily s reklamní kampaní. Je také potřeba věnovat pozornost tomu, aby POS materiálů nebylo na prodejně příliš mnoho. V tom případě by zákazníka spíše obtěžovaly, dokonce by mu mohly překážet při výběru a koupi zboží.

Zamykací spojovací silony

Spojovací silony jsou další ze skvělých pomocníků při propagaci zboží. Na silon je možné umístit akční nabídky apod. Zákazník je na tyto reklamy upozorněn např. již nepatrným pohybem větru. Díky zavěšené reklamě na spojovacím silonu přitáhnete ještě větší pozornost možných zákazníků nejen k reklamě, ale zároveň k danému zboží. Společnost MAREK PLAST s.r.o. nabízí zamykací spojovací silony délky90mm,135 mm a 225 mm.