Držák wobblerů se samolepící páskou, tvarovatelné držáky
Držák wobblerůReklamy a s tím spojené oslovování potencionálních zákazníků jsou v dnešní době velmi rozšířené. Reklamní materiály na nás působí na každém kroku a snaží se zaujmout naši pozornost. Jedním z druhů reklamních materiálů jsou také wobblery, které jsou velmi rozšířené v obchodech, v regálech u zboží.  Právě výrobou držáků wobblerů, komponentů z PE-PP, POS materiálů se zabývá firma MAREK PLAST s.r.o. POS materiály představují mj. držáky wobblerů, samolepící závěsná očka, spojovací silony, držáky poutačů SuperGrip . Výrobky z POS materiálů pomáhají zviditelnit a samozřejmě lépe prodávat Vámi nabízené zboží.

Wobbler

Wobbler představuje reklamu přímo v místě prodeje. Slovo wobbler pochází z anglického jazyka, ze slova wobble, což znamená houpat se. I tento reklamní materiál může vyčnívat z regálu na proužku papíru a důsledkem proudění vzduchu se může wobbler pohybovat. Tento pohyb přitahuje pozornost zákazníků a díky tomu je potencionální zákazník upozorněn na konkrétní zboží. Wobbler vypadá jako malý obdélník z plastu.

Držáky wobblerů

Společnost MAREK PLAST s.r.o. vyrábí držáky wobblerů v několika velikostech, typech. Držák wobblerů Standard 1 má na jednom konci samolepící pásku. Držák se zasunuje do regálových lišt, jeho rozměry jsou 200 x 15 mm. Typ Standard 2 má samolepící pásku na obou koncích. Jinak se od prvního typu více neliší. Držák wobblerů Klasik se samolepící páskou na obou koncích má délku 210 mm a je šikmý. Nejmenší držák wobblerů typu MINI má délku 130 mm. Samolepící pásku má na obou koncích.

Tvarovatelné držáky

Společnost MAREK PLAST s.r.o. se také zabývá výrobou tvarovatelných držáků woblerů. Na výběr je opět z několika druhů. Společnost vyrábí tvarovatelné držáky se samolepící páskou na obou koncích ve tvaru písmene H nebo držák s kulatými konci. Oba typy se vyrábí ve dvou velikostech. Držáky ve tvaru písmene H mají délku 150 mm nebo 75 mm. Držáky s kulatými konci se vyrábí ve velikostech 150 mm nebo 100 mm. Tvarovatelné držáky jsou vyrobeny z hliníku.